Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Szanowni Rodzice!!

W dniu 28 października 2020 r. w Miejskim Przedszkolu Nr 17, w najmłodszej grupie „Krasnali”, odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”.
Z tej okazji pragnę Państwu pogratulować sukcesu Waszych Dzieci.
Obserwując Nasze Najmłodsze Przedszkolaki, gdy od 1 września 2020 r. przekroczyły próg przedszkola, dostrzegamy ich dojrzałość i samodzielność. Są pogodne, radosne i gotowe każdego dnia podejmować nowe wyzwania. Dowodem na to, jest ten piękny występ, który będziecie Państwo mogli wkrótce obejrzeć. Wszyscy żałujemy, że obecny czas nie pozwolił nam na spotkanie i uczestniczenie wspólnie w tym przedsięwzięciu. Ale mamy nadzieję, że kolejne uroczystości w przedszkolu, pozwolą nam na wspólne świętowanie.
Życzę Państwu, abyście czerpali jak najwięcej radości z rozwoju swoich Pociech, cieszyli się razem z nimi , przeżywali w szczęściu każdy dzień, który prowadzi poprzez edukację przedszkolną , ku osiągnięciu dojrzałości szkolnej.
Szanowni Państwo w imieniu własnym jak i Pań pracujących w grupie „Krasnali”, życzę WAM pełnej satysfakcji z bycia Rodzicami tak WSPANIAŁYCH I MĄDRYCH DZIECI.

Grażyna Świderska

Dyrektor MP 17

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.