Dzień Kolorowej Skarpetki

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, które nazywane jest również Dniem Kolorowej Skarpetki nasze przedszkole zostało zaproszone do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Siedleckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Downa. W związku z tym na znak tolerancji i naszej solidarności z osobami z Trisomią 21, bardzo prosimy o założenie przez wszystkie przedszkolaki dwie kolorowe skarpetki nie do pary w dniu 19.03. Zdjęcia z udziału w akcji naszych przedszkolaków zostaną przesłane do Siedleckiego Stowarzyszenia Osób z Zespołem Downa i opublikowane 21.03 na profilu facebookowym Stowarzyszenia Zawsze Razem- https://www.facebook.com/Zawsze-Razem-Stowarzyszenie-na-Rzecz-Os%C3%B3b-z-Zespo%C5%82em-Downa-281889995484433/

Pokażemy, że MP17 wspiera i jest ZAWSZE RAZEM z osobami z Zespołem Downa, bo przecież rożni nas tak niewiele…zaledwie 1 chromosom.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.