Ważna informacja!!!

Siedlce, dnia 10. 03.2021r.

Drodzy Państwo!!

Szanowni Rodzice dzieci 3 i 6 letnich

   W związku z zachorowaniem na terenie naszej placówki pracownika na chorobę zakaźną  Covid- 19, w oparciu o procedury obowiązujące w naszym przedszkolu oraz zalecenia Powiatowej Stacji Sanitarnej w Siedlcach, zawieszam zajęcia w grupie 3- latków , na okres od 11.03.- 12.03.2021 r. (tj. od czwartku do piątku włącznie) oraz 6- latków, na okres od 10.03- 15.03.2021 r.( od środy do poniedziałku włącznie).

Powołując się na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 października 2021 r.  zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Państwa dzieci są objęte kwarantanną, natomiast Państwo nie, ponieważ nie mieliście bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną.

Macie Państwo prawo o ubieganie u pracodawcy o opiekę nad małoletnim dzieckiem na czas kwarantanny.

Realizacja Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego na okres kwarantanny w grupie,  będzie prowadzona drogą elektroniczną w trybie zdalnym.

Dziękuję Państwu za zastosowanie się do obowiązujących nas zasad oraz wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Grażyna Świderska

Dyrektor MP 17

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.