Eko Majówka i Piknik Rodzinny

Dnia 20.05.2022 w Miejskim Przedszkolu nr 17 odbyła się Eko Majówka – Dzień Pszczoły i Dzień Niezapominajki. Na wydarzenie przybyło wielu gości: Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, Miejskie Przedszkole nr 21 z oddziałami integracyjnymi w Siedlcach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od koncertu zespołu Mała Orkiestra Dni Naszych, następnie dzieci mogły zobaczyć niezwykłe sztuczki wodzireja Pana Mariusza Dmowskiego. Dzieci z zaproszonych placówek wraz z dziećmi z naszego przedszkola malowały eko pędzlami po falistej tekturze i układały z nakrętek postać pszczoły oraz niezapominajkę. Na drugą część naszego święta zaprosiliśmy rodziny naszych przedszkolaków i wielu gości: Komenda Miejska Policji w Siedlcach, Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, 18 Dywizja Zmechanizowana w Siedlcach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach. Podczas pikniku rodzinnego dzieci, wszyscy zebrani mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach: grill, loteria fantowa, kawiarenka, tatuaże brokatowe, szczudlarz. Naszymi sponsorami byli: Zakład Mięsny Wierzejki oraz Sieć sklepów Topaz.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.