Nasze przedszkole w TVP

Zapraszamy do obejrzenia specjalnego odcinka z cyklu „Grudniowe oblicza” pt. „Co wiemy o Świętym Mikołaju?”. Cykl jest emitowany w mediach internetowych TVP.  Ekipa telewizyjna z panią Ewą Ryłko na czele odwiedziła nasze przedszkole, aby sprawdzić, co dzieci wiedzą o Świętym Mikołaju….Okazało się, że szczerość wypowiedzi oraz serc dzieci nie zna granic! Tego samego dnia zorganizowany został kulig w Przyworach dla przedszkolaków oraz ich rodzin, podczas którego wszyscy spędzili radośnie czas – co także widać na nagraniu. Piękna aura, doskonałe towarzystwo, radość dzieci, piosenki w wykonaniu przedszkolaków – to wszystko złożyło się w piękny, niepowtarzalny, magiczny czas, który na pewno na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

Bardzo dziękujemy ekipie TV Wschód za owocną współpracę!

Z dumą zapraszamy do oglądania naszych przedszkolaków na wielkim ekranie w ogólnopolskiej telewizji!

Miejskie Przedszkole nr 17 w TVP

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.