Eko-majówka cz.2

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i filmu z okazji Eko-Majówki oraz Pikniku Rodzinnego w naszym przedszkolu. Nasze przedszkolaki wraz z całymi rodzinami mogły spokojnie odpocząć na kocach, zjeść kiełbaskę z grilla, poznać bliżej pracę strażaków oraz policjantów, wejść do opancerzonych samochodów wojskowych czy tez zjeść pyszne ciasto z naszej kawiarenki.

Naszą uroczystość wsparli i urozmaicili nasi przyjaciele:

 1. Komenda Miejska Policji w Siedlcach
 2. Komenda Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach
 3. 18 Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
 4.  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach
 5. P.H.U. Topaz
 6. Zakład Mięsny „Wierzejki”
 7. PSS Społem
 8. Joanna i Maciej Czorniej – Sklep rolno-spożywczy

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, wspaniałą atmosferę raz liczne datki do puszek, z których finansowane będą kolejne uroczystości. Gorące podziękowania kierujemy także do Rodziców, którzy wyjątkowo nas wspierali oraz pomagali podczas organizacji i przebiegu uroczystości Eko-Majówki zarówno przed południem dla gości i przyjaciół, jak i podczas Pikniku Rodzinnego:

 1. pani Marzeny Pawlaczyk
 2. pani Marty Zwolińskiej
 3. pani Katarzyny Drygiel
 4. pani Doroty Tchórzewskiej
 5. pani Aleksandry Księżopolskiej i pana Marcina Izdebskiego
 6. pana Daniela Bednarczyka
 7. pani Marty Głuchowskiej
 8. pana Marcina Suleja
 9. pana Kamila Andrzejewskiego
 10. pani Elżbiety Kondery
 11. pani Magdaleny Kożuchowskiej
 12. państwa Katarzyny i Tomasza Łęczyckich
 13. pana Karola Kozaka
 14. pana Andrzeja Biały
 15. pani Annie Jancy-Drygiel i panu danielowi Drygiel.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że czeka nas coraz więcej wspólnych uroczystości, podczas których będziemy mogli jak dawniej się spotkać, porozmawiać i integrować.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.