Dni adaptacyjne 31.08 -01.09.2023r.

Szanowni Rodzice Dzieci rozpoczynających edukację w Miejskim Przedszkolu nr 17 w Siedlcach w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy na DNI ADAPTACYJNE które odbędą się w dniach:

31.08.2023 r. (czwartek)- 9:30-11:00

01.09.202 r. (piątek)- 8:30:11:00

Pierwszy dzień w przedszkolu to ważne wydarzenie zarówno dla dziecka jak i rodzica. Wszystkim nam zależy na tym, aby Państwa dziecko czuło w przedszkolu jak w domu. Poniżej przedstawiamy listę najpotrzebniejszych rzeczy:

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

  1. 1. Ubranie, w którym dziecko będzie przebywać cały dzień, powinno być luźne, nie krępujące ruchów dziecka. Zaleca się, aby dziecko ubrane było na „cebulkę”, żeby można je było w razie potrzeby rozebrać. Przegrzewanie dzieci nie jest wskazane.
  2. Ubranie zastępcze (w razie nagłych zdarzeń) proszę włożyć do podpisanego worka czy plecaczka i zostawić w szatni na półce dziecka :

– majteczki,

– getry, rajstopy, spodenki, spódniczka

– skarpetki,

– bluzeczka

  1. Podpisane kapcie, dobrze trzymające stopę, zapinane na rzepy, bądź wsuwane, aby dziecko mogło samodzielnie sobie je zakładać.

4.Podczas poobiedniego odpoczynku ,,leżakowania” potrzebne będą:

  • pościel (poduszka płaska typu „jasiek”, kołderka bądź kocyk ubrany w poszewkę (rozmiar 55cm x 120 cm), prześcieradło nie posiadające gumki, na którym dziecko leży ( 55cm x 120 cm) – wszystko podpisane imieniem i pierwszą literą nazwiska dziecka i włożone do podpisanego worka z materiału.
  • piżamka (niezbyt ciepła)- podpisana

Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru oraz zmiennego obuwia dla dzieci.

Dyrektor i Nauczycielki grup

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.